Co nás čeká v dubnu?

27.03.2023 13:41

Co nás čeká v dubnu?

3.4. pondělí - Velikonoční tvoření -  Motýlci

Budeme se těšit na společně strávené chvíle u tvoření s Vašimi dětmi. Začínáme v 15:30 hod. Bližší informace u učitelek.

4.4. úterý - Fotograf - celá školka

V průběhu dopoledne proběhne focení ke dni matek. Fotí se pouze nahlášené děti.

4.4. úterý - ZŠ Staňkovka - Sluníčka, Ptáčata

Těšíme se na sportovní dopoledne na zahradě školy ZŠ Staňkovka. Pro děti bude připraven zábavný program a následné občerstvení.

5.4. středa - Velikonoce na zámku Nechanice - celá školka
Na tuto akci škola získala dotaci od V. městského obvodu v částce 5.200,- kč - na vstupné do zámku

Těšíme se na poznání velikonočních tradic na zámku Nechanice. Svačinka u Kuřátek a Motýlků proběhne ve školce již v 7:45 hod. Odjezd ze školky je v 8:30 hod. Svačinka u Sluníček a Ptáčat bude v 8:00 hod. a odjíždíme v 8:45 hod. z S.K Neumanna.

11.4. úterý - Paleta jaro - Motýlci

Čeká nás naučný program, kde se dozvíme vše o jarních kytičkách. Naučíme se je poznávat, budeme je sázet, dozvíme se, jak se o ně starat.

18.4. úterý - Program městské policie -  celá školka

Dozvíme se přínosné informace, jak bychom se měli chovat ke svému městu a jak se chovat jako účastník silničního provozu - bezpečný pohyb městem.

25.4. úterý - Pohádka o dvou čarodějnicích - celá školka

Všichni se mohou těšit na čarovnou pohádku, kterou nám zahrají naše paní učitelky. Budeme se bát?

28.4. pátek - Čarodějnice ve školce- celá školka

Čeká nás sportovní zábavné dopoledne pod dozorem stšidelných čarodějnic, které jsou již tisíc let staré. Doufáme, že potkáme plno malých  čarodějnických učňů. Opečeme si čarovné párečky, zatančíme si čarovný tanec.